BIURO

Nasze biuro znajduje się w budynku kościoła, wejście jak do kancelarii parafialnej. 

czynne:

pn – pt  w godzinach 09:00 -16:00

tel. do biura 22 374 33 00

Jeśli w  powyższych godzinach, nie są Państwo w stanie do nas dojechać, w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość umówienia innego terminu – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

tel. całodobowo
22 737 05 10

691 193 581

Czytaj więcej

ODZIEŻ

Przygotowaniem ciała osoby zmarłej do pochówku jest odpowiednie dobranie ubioru. Osoby starsze niejednokrotnie mają przygotowane dla siebie rzeczy na wypadek pogrzebu. Jeśli jednak nie posiadają Państwo odpowiedniego stroju dla osoby zmarłej, to mamy do dyspozycji całe gotowe komplety w skład których wchodzą, dla kobiet: żakiet ze spódnicą, bluzka, bielizna, rajstopy, buty; a dla mężczyzn: garnitur, koszula, krawat, bielizna, skarpety, buty. Dostępne są różne warianty kolorystyczne.

Czytaj więcej

KREMACJA

Coraz częstszą formą pogrzebu jest kremacja osoby zmarłej. Wynika to  w dużej mierze z zajętości grobów rodzinnych w sposób tradycyjny. Urny z prochami osoby zmarłej można dochować do warstwy izolacyjnej (pod płytą nagrobka), nie naruszając szczątków osób pochowanych w danym grobie. To rozwiązanie pozwala nam na chowanie wielu członków rodziny w jednym miejscu.

Czytaj więcej